fbpx

Funkční diagnostika pohybového aparátu

Funkční diagnostika je nepostradatelnou součástí správně nastaveného tréninkového plánu pro klienta. Ukáže nám silné stránky, ale i slabiny klienta a díky ní jsme schopni se zaměřit přesně na to, co vaše tělo opravdu potřebuje, aby bylo zdravější, silnější a hlavně funkční- Diagnostika trvá kolem 90 minut. Klient na konci diagnostiky dostane výstup z funkční diagnostiky a poté dostane sestavený tréninkový plán.

1x Osobní trénink

Osobní trénink mi dovoluje se 100% soustředit na jednoho cvičence a díky tomu mu mohu věnovat moji plnou pozornost. Soustředíme se na naprosto precizní provedení každého cviku. Během tréninku aplikuji více i stránku psychologickou a snažím se každého člověka poznat co nejvíc do hloubky a zároveň pro něj být tím správným pohybovým terapeutem. Trénink zakončuji manuálními technikami z masáži a rehabilitace dle potřeb klienta.

Rehab/Manuální terapie - Pravidelný servis těla

Pokud Vás trápí bolesti zad nebo celého těla, jako asi ¾ dnešní populace, tak neváhejte dorazit na pravidelný servis formou manuální terapie. Zaměříme se na oblast, která je pro vás “Achillovou patou” a pokusíme se s daným problémem vypořádat. Přijďte se odreagovat a dopřejte tělu zasloužený odpočinek.

Deep Tissue massage/Hloubková masáž

Hloubková masáž zad je účinná terapeutická masáž,
zaměřená na uvolnění hlubokých vrstev svalů hlavně  kolem páteře, případně v oblasti pletence dolních nebo horních končetin, 
dle daných potíží.

Hloubkové uvolnění a propracování svalstva odstraňuje
spasmy a obnovuje přirozenou délku svalových vláken. 

Přijďte se odreagovat a dopřejte tělu zasloužený odpočinek.

Neurokinetická Terapie - NKT

Neurokinetická Terapie®, ve zkratce NKT®, je americký koncept založený na znalostech kineziologie, funkční anatomie, centrálního řízení pohybu, manuálního testování svalů/pohybu a nápravného systému dysfunkčních pohybových vzorů.

Neurokinetická Terapie představuje sofistikovaný systém manuální terapie, vychází z teorie řízení pohybové kontroly a manuálního testování svalů. Teorie řízení pohybové kontroly říká, že pohybové centrum v mozečku ukládá všechny pohybové vzory. Ty jsou řízeny limbickým systémem a cerebrálním kortexem nejen k tvorbě nových pohybových vzorů, ale také k tvorbě substitučních vzorů v případě zranění.

PDTR - Proprioceptive-Deep Tendon Reflex®

Metodu Proprioceptive Deep Tendon Reflex (P-DTR) založil a vyvinul Dr. Jose Palomar a již několik let ji úspěšně používá v klinické praxi. P-DTR je první neurologická manuální terapie založená na neurologii, neurofyziologii, biomechanice a základech aplikované kineziologie. P-DTR je neurologický, reflexogenní systém, který účinně léčí široké spektrum funkčních problémů a řeší muskuloskeletální, gastrointestinální, hormonální, chemické a emoční dysfunkce. Dysfunkce je fyziologická a reflexní porucha vnitřních orgánů, která má ve většině případů kompenzační charakter. Hlavním cílem léčby P-DTR je obnovit optimální reflexní činnost nervového systému na podněty.

V případě zájmu jsem schopen působit jako mobilní sportovní terapeut a tedy si můžete užít manuální terapii,hloubkovou masáž či diagnostiku dle funkční neurologie
 z pohodlí vašeho domova, pro více informací mě kontaktujte níže.