fbpx

Funkční diagnostika pohybového aparátu

Funkční diagnostika je nepostradatelnou součástí správně nastaveného tréninkového plánu pro klienta. Ukáže nám silné stránky, ale i slabiny klienta a díky ní jsme schopni se zaměřit přesně na to, co vaše tělo opravdu potřebuje, aby bylo zdravější, silnější a hlavně funkční- Diagnostika trvá kolem 90 minut. Klient na konci diagnostiky dostane výstup z funkční diagnostiky a poté dostane sestavený tréninkový plán.

1x Osobní trénink

Osobní trénink mi dovoluje se 100% soustředit na jednoho cvičence a díky tomu mu mohu věnovat moji plnou pozornost. Soustředíme se na naprosto precizní provedení každého cviku. Během tréninku aplikuji více i stránku psychologickou a snažím se každého člověka poznat co nejvíc do hloubky a zároveň pro něj být tím správným pohybovým terapeutem. Trénink zakončuji manuálními technikami z masáži a rehabilitace dle potřeb klienta.

Rehab/Manuální terapie - Pravidelný servis těla

Pokud Vás trápí bolesti zad nebo celého těla, jako asi ¾ dnešní populace, tak neváhejte dorazit na pravidelný servis formou manuální terapie. Zaměříme se na oblast, která je pro vás “Achillovou patou” a pokusíme se s daným problémem vypořádat. Přijďte se odreagovat a dopřejte tělu zasloužený odpočinek.

Deep Tissue massage/Hloubková masáž

Přijďte se odreagovat a dopřejte tělu zasloužený odpočinek

Kinesiotaping/Baňkování/IASTM/ Gua Sha

Kinesiotaping můžeme využít jako preventivní opatření a nebo i jako poúrazový regenerační prostředek. Baňkování a Gua Sha terapie je na druhou stranu opravdu výbornou metodou pro urychlení lymfatického a krevního oběhu, jedná se o přídatnou metodu k masáži.
 IASTM – tedy Instrument Assisted Soft Tissue Mobilization, neboli přeměny tkání tvořících jizvy na měkké tkáně za použití ručních specializovaných nástrojů.

V případě zájmu jsem schopen působit jako mobilní masér a tedy si můžete užít manuální terapii a hloubkovou masáž
 z pohodlí vašeho domova, pro více informací mě kontaktujte níže.